Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Biroja vadītājas/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Organizēt biroja darbu
  • Pieņemt un atlaist darbiniekus
  • Zināšanas darba likumā, Darbo teisės, darbų saugos išmanymas
  • Vietējo un starptautisko zvanu administrēšana, ieejošās informācijas pieņemšana, nodošana un izplatīšana, dokumentu plūsmas vadība
  • Sākotnējo grāmatvedības dokumentu vadīšana

Prasības kandidātiem

  • Labas zināšanas lietvedībā
  • Pašdisciplīna, spēja organizēt sevi, attapība
  • Pieredze līdzīgā amatā 2-3 gadi
  • Vēlamas pamatzināšanas grāmatvedībā
  • Vēlama pieredze personāla atlasē
  • Izglītība jurisprudencē, biznesa vadībā
  • Latviešu un krievu valodas rakstiski un mutiski, angļu valoda
  • 2-3 gadu darba pieredze
  • Pieredze darbā ar Windows sistēmu

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas
  • Mobilo tālruni
  • Interesantu, aktīvu un atbildīgu darbu

Cita informācija

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV ar fotogrāfiju krievu valodā, norādot vakaci, uz kuru pretendējat uz e-pastu info@eugvilsta.lt

Darba sludinājuma numurs
#16156