Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Biroja vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Biroja vadītāja/-s galvenie uzdevumi- biroja ikdienas dzīves organizēšana un lietvedība.

Darba pienākumi:

  • Biroja darba organizēšana (e-pastu, tālruņa zvanu, korespondences koordinēšana, sūtījumu nodošana un pieņemšana u.c.)
  • Informācijas sniegšana klientiem, partneriem un darba kolēģiem.
  • Atbalsta sniegšana un sadarbība ar kolēģiem ikdienas darbā.
  • Saimniecisko un organizatorisko jautājumu risināšana.

Prasības kandidātiem

  • Vēlme strādāt un attīstīt savas zināšanas par kompānijas piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.
  • Labas saskarsmes un komunikācijas spējas, precizitāti un spēju strādāt komandā.
  • Angļu valodas zināšanas pienākumu veikšanai.

Par priekšrocībām tiks uzskatītas:

  • Zināšanas par ĢIS (Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas) jomu;
  • Pieredze informatīvā atbalsta sniegšanā klientiem un darbs līdzīgā
  • Pieredze darbā ar mājaslapu un sociālo tīklu satura uzturēšanu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Pilnas slodzes darbu dinamiskā uzņēmumā Rīgā, Mūkusalas ielā 42A.
  • Atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta pārbaudes laika.
  • Draudzīgu kolektīvu un komfortablu darba vidi.

Ja Jūs ieinteresējis šis darba piedāvājums, sūtiet pieteikumu un CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#181164

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 9. marts
Ievadīts:
2018. gada 9. februāris

SIA Envirotech ir vadošais Ģeogrāfisko Informācijas Sistēmu (ĢIS) izstrādes uzņēmums Latvijā. Mēs piedāvājam progresīvākos, veiksmīgākos un piemērotākos ĢIS risinājumus!

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!