Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Bīstamo kravu pārvadāšanas transportlīdzekļa vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Sakarā ar klientu pieaugumu aicinam darbā  bīstamo kravu pārvadāšanas transportlīdzekļa vadītāju.

Darba pienākumi:

  • Vadīt un apkalpot kravas automobili.
  • Saskaņā ar darba uzdevumu piegādāt sašķidrināto gāzi klientiem, gan balonos (fiziskais darbs – balonu iekraušana un izkraušana).
  • Sākumā darbs tikai uz gāzes balonu piegādes automašīnu.
  • Veikt nepieciešamo dokumentu noformēšanu.

Prasības kandidātiem

  • C; CE kategorijas autovadītāja apliecība.

  • ADR apliecība par tiesībām pārvadāt bīstamās kravas.

  • Digitālā tahogrāfa vadītāja karte.

  • Profesionālā vadītāja kvalifikācija [95] kods.

  • Vismaz 1 gada pieredze kravas autovadītāja amatā.

  • Labas latviešu un krievu valodas prasmes.

Uzņēmums piedāvā

Atbilstošākajiem kandidātiem piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu darbu vienā no nozares vadošajiem uzņēmumiem.
  • Profesionālu un draudzīgu kolektīva atbalstu.
  • Apmācību uzsākot darbu.
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Priekšroka tiks dota pretendentiem ar pieredzi ADR kravu pārvadāšanā.

Darba laiks:  Pilna slodze

Darba alga: no 900,-Eur netto

Darba vieta:  Zilā iela 20, Rīga (Bolderāja).

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV, norādot – Kravas automobiļa vadītājs.

Personīgi sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs iekļuvuši otrajā atlases kārtā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206411

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 900 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 9. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 11. maijs

SIA "Latvijas propāna gāze" ir vislielākais sašķidrinātās naftas gāzes piegādātājs Latvijas tirgū. Uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu spektru, kas aptver visus sašķidrinātās naftas gāzes nozares tirgus segmentus: autogāze, gāzes baloni, apkures gāze, rūpnieciskā gāze, gāzes tranzīts. Mūsu rīcībā ir sašķidrinātās gāzes iepildes un uzglabāšanas bāzes lielākajos Latvijas reģionos, kā arī autogāzes uzpildes staciju tīkls visā Latvijas teritorijā.

Skatīt visu