Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Biznesa klientu menedžeris/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 176144

Darba sludinājuma numurs

176144

Darba apraksts

  • Pārdošanas aktivitātes no klientu uzrunāšanas līdz konsultēšanai pēc darījuma.
  • Pakalpojumu priekšrocību un ieguvumu prezentēšana potenciālajiem klientiem.
  • Izvirzīto pārdošanas mērķu sasniegšana.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība.
  • Spēja izzināt klientu vajadzības un vēlmes.
  • Spēja vadīt sarunas, argumentēt un atrast atbilstošu risinājumu.
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  • Teicamas komunikācijas un pārdošanas prasmes.
  • Labas latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.

  • Interesantu un atbildīgu darbu ar profesionālās izaugsmes iespējām.
  • Garantētu konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Darba vietu Rīgas centrā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 6. septembris
Ievadīts:
2017. gada 8. augusts
Bruto alga:
No 1000 līdz 2000 EUR mēnesī

Mercell ir ērti izmantojama platforma, kurā uzņēmēji organizē savus iepirkumus. Informācija sasniedz plašāko piegādātāju auditoriju un piegādātāji var uzzināt par šobrīd aktuālajiem, gaidāmajiem un vēsturiskajiem iepirkumiem.