Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Biznesa klientu menedžeris/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 176144

Darba sludinājuma numurs

176144

Darba apraksts

  • Pārdošanas aktivitātes no klientu uzrunāšanas līdz konsultēšanai pēc darījuma.
  • Pakalpojumu priekšrocību un ieguvumu prezentēšana potenciālajiem klientiem.
  • Izvirzīto pārdošanas mērķu sasniegšana.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība.
  • Spēja izzināt klientu vajadzības un vēlmes.
  • Spēja vadīt sarunas, argumentēt un atrast atbilstošu risinājumu.
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta.
  • Teicamas komunikācijas un pārdošanas prasmes.
  • Labas latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.

  • Interesantu un atbildīgu darbu ar profesionālās izaugsmes iespējām.
  • Garantētu konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu.
  • Darba vietu Rīgas centrā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 6. septembris
Ievadīts:
2017. gada 8. augusts
Bruto alga:
1000 - 2000 €/mēn

Mercell ir ērti izmantojama platforma, kurā uzņēmēji organizē savus iepirkumus. Informācija sasniedz plašāko piegādātāju auditoriju un piegādātāji var uzzināt par šobrīd aktuālajiem, gaidāmajiem un vēsturiskajiem iepirkumiem.