Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Intervija notiks attālināti

Biznesa klientu risinājumu speciālists/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

GALVENIE UZDEVUMI:

  • Veikt izejošos pārdošanas zvanus Bites Biznesa klientiem, rūpējoties par darījumu veiksmīgu noslēgšanu.
  • No A - Z pārzināt Biznesa piedāvājumus un par to izstāstīt mūsu biznesa klientiem.
  • Veidot attiecības un uzturēt kontaktus ar esošajiem Biznesa klientiem.

Prasības kandidātiem

MUMS IR SVARĪGI, LAI:

  • Tev ir labi trenētas pārdošanas prasmes, un Tu spētu veidot lieliskas attiecības ar uzņēmumu pārstāvjiem un kolēģiem.
  • Tu spēj organizēt savu darba dienu, izrādi iniciatīvu un esi pārliecināts par sevi saziņā ar klientiem.
  • Tu lieliski spēj komunicēt ar klientiem pa telefonu un e-pastā.

Uzņēmums piedāvā

 KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

  • Darba ikdienu pavadīt pie taisnīga darba devēja, kas saprot, cik liela vērtība uzņēmumā ir tieši cilvēkam.
  • Iespēju kļūt par Biznesa risinājumu speciālistu ar fiksētiem ikmēneša ienākumiem un piemaksām no 800 € līdz 1800 € apmērā pirms nodokļu nomaksas.
  • Profesionālas apmācības un vērtīgas zināšanas par jaunākajām tehnoloģiju tendencēm.
  • Apmaksātus sakarus, neierobežotu internetu un jaunākā modeļa telefonu.
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kā arī vēl vismaz divdesmit labumus no mūsu Bites motivācijas groza katrai gaumei.

Darba sludinājuma numurs
#1073880

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 800 - 1800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 14. novembris
Ievadīts:
2021. gada 15. oktobris

Skatīt visu