Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Biznesa pakalpojumu konsultants,-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

-Pakalpojuma pārdošana;
-Prezentāciju sagatavošana un pilnveidošana;
-Attiecību uzturēšana ar klientiem;
-Kontakti ar Latvijas biznesa uzņēmumu vadītājiem.

Prasības kandidātiem

-Augstākā, vai nepabeigta augstākā izglītība;
-Vismaz divu gadu pieredze un augsti rezultāti aktīvā pakalpojumu pārdošanā;
-Vēlme sasniegt augstus biznesa rezultātus;
-Prasme pārliecināt un veidot noturīgas sadarbības attiecības;
-Teicamas latviešu valodas un labas krievu valodas zināšanas;
-Pašmotivēta, uz panākumiem orientēta persona.

Uzņēmums piedāvā

-Iespēja veidot savus panākumus;
-Draudzīgu kolēģu atbalstu;
-Atalgojumu, kurš lielā mērā atkarīgs no personīgajiem sasniegumiem;
-Klientu atzinību par veiksmīgi padarītu darbu.

Darba sludinājuma numurs
#44307

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 27. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 27. jūnijs

Skatīt visu