Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Biznesa vadības sistēmas PROGRAMMĒTĀJU

CV MARKET klients

Darba apraksts

Plānot un pielāgot ERP sistēmas MS Dynamics NAV klienta specifikai.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība Informācijas Tehnoloģijās,
  • Savu profesionālo karjeru Jūs redziet, strādājot ar ERP vadības sistēmām,
  • Jūs esiet ieinteresēts strādāt starptautiskos projektos
  • Vēlaties strādāt starptautiskā kompānijā ar pašrealizācijas un izaugsmes iespējām
  • Meklējiet uzņēmumu kurā ir patīkami darba apstākļi,
  • Jums ir svarīgs novērtējums ieguldījumam uzņēmuma panākumos

Mēs jūs gaidam!

Uzņēmums piedāvā

  • Labus darba apstākļu nosacījumus
  • Interesantu darbu draudzīgā kolektīvā ar iespēju pašrealizēties

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV - Info.lv@new-vision.lv

Informēsim tikai izvēlētos kandidātus.  Konfidencialitāte tiek garantēta.

Darba sludinājuma numurs
#63678

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 10. oktobris
Ievadīts:
2011. gada 26. septembris

SIA New Vision - strādā kopš 1993.gada, kā rezultatīvs tirdzniecības, rūpniecības un restorānu biznesa tehnoloģiju uzņēmums Baltijas valstīs. Sadarbībā ar pasaules vadošajiem ražotājiem piedāvājam kompleksus risinājumus. Mēs darbojamies ar integrētām sistēmām un kompleksiem IT risinājumiem, piedāvājam risinājumus biznesa vadībai un kontrolei, klientu piesaistei, pakalpojumu uzlabošanai, uzņēmējdarbības attīstībai, izmaksu samazināšanai un zudumu novēršanai.

Skatīt visu