Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Klientu konsultants/e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 8243

Darba sludinājuma numurs

8243

Darba apraksts

• Jaunu klientu piesaiste uzņēmumam
• Laba kontaktu uzturēšana ar patstāvīgajiem klientiem
• Piedāvājumu sagatavošana
• Klientu konsultēšana

Prasības kandidātiem

• Spēja pārliecinoši argumentēt
• Komunikabilitāte, uz pārdošanu orentēta personība
• Godīgums, atbildības sajūta un spēja strādāt komandā
• Teicamas latviešu, labas krievu valodas zināšanas
• Labas iemaņas darbā ar datoru

Par priekšrocību tiek uzskatīta pieredze pārdošanā pakalpojumu sfērā un svešvalodu zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

• Draudzīgu kolektīvu
• Labus darba apstākļus, konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši padarītajiem rezultātiem
• Apmācības un izaugsmes iespējas
• Visas sociālās garantijas

Cita informācija

Visiem kandidātiem tiek garantēta kofidencialitāte. Gaidam Jūsu CV un motivācijas vēstules pa e-pastu (diana.seilisa@cvmarket.lv) vai pa norādīto faksu, kā arī kandidējot ar sistēmas palīdzību!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2005. gada 13. jūlijs
Ievadīts:
2005. gada 29. jūnijs

CV Market (www.cvmarket.lv) ir uzņēmums, kas darbojas Internetā ar mērķi palīdzēt uzņēmumiem un darba meklētājiem atrast vienam otru.