Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #246971

Бригадир монтажников систем вентиляции, отопления и канализации (HVAC) со знанием немецкого языка / Берлин

Наименование организации скрыто
Германия
Объявление истекло

Montāžas darbu vadītājs  ventilācijas, apkures un kanalizācijas sistēmas (HVAC) ar vācu valodas zināšanām / Berlīne

Vācija

Описание работы

ESA Energy Services GmbH & Co. KG - компания с многолетним опытом работы в области технического оборудования зданий в государственном и частном секторах.

В настоящее время мы ищем добросовестных и ответственных сотрудников для работы в Берлине и по всей Германии.

Обязанности:

  • координация и контроль работы команды монтажников для систем водоснабжения, отопления и вентиляции
  • организация хода строительных работ
  • выполнение измерений и смет для работ, которые ведутся
  • разработка графиков выполнения работ
  • составление документации и расчетов по выполнению строительных работ
  • организация работы субподрядчиков на строительстве
  • составление списка требований и планирование поставок материалов
  • постоянное сотрудничество с инвестором и проектировочной командой (на немецком языке)
  • своевременная реализация отдельных этапов строительства
  • проведение приемки работ по качественным и количественным показателям

Требования к кандидату

  • хорошее знание немецкого языка

  • наличие технического образования (н-р., по специальности строительство)

  • минимум 3-летний опыт управления работами на аналогичной должности

  • знание технологий и строительных материалов

  • удостоверение по специальности сантехника будет дополнительным преимуществом

  • готовность к командировкам

  • умение организовывать свою работу и работу в команде

  • коммуникабельность, добросовестность

  • умение принимать решения

  • водительские права кат. B

Фирма предлагает

  • официальное трудоустройство на основе трудового договора
  • привлекательный пакет вознаграждения
  • проживание организовано и оплачено работодателями
  • суточные выплаты
  • необходимые рабочие инструменты
  • поддержка сотрудников в течение всего сотрудничества
  • работа над интересными проектами и возможность дальнейшего профессионального совершенствования

Если Вас заинтересовало наше предложение, отправьте нам резюме с подробным описанием опыта работы, дипломом и рекомендациями

Darba apraksts

Montāžas darbu vadītājs  ventilācijas, apkures un kanalizācijas sistēmas (HVAC)

ar vācu valodas zināšanām / Berlīne

ESA Energy Services GmbH & Co. KG - uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi būvniecības tehnikas jomā publiskajā un privātajā sektorā.

Pašlaik mēs meklējam apzinīgus un atbildīgus darbiniekus darbam Berlīnē un visā Vācijā.

Pienākumi:

  • ūdensapgādes, apkures un ventilācijas sistēmu uzstādītāju komandas darba koordinēšana un kontrole
  • būvdarbu virzības organizēšana
  • notiekošo darbu mērījumu un novērtējumu veikšana
  • darba grafiku izstrāde
  • dokumentācijas un aprēķinu sagatavošana būvdarbu īstenošanai
  • apakšuzņēmēju darba organizēšana būvniecībā
  • prasību saraksta sastādīšana un materiālu piegādes plānošana
  • pastāvīga sadarbība ar investoru un dizaina komandu (vācu valodā)
  • savlaicīga atsevišķu būvniecības posmu ieviešana
  • Veikt kvalitatīvu un kvantitatīvu rādītāju darbu pieņemšanu

Prasības kandidātiem

  • labas vācu valodas zināšanas
  • tehniskās izglītība (piemēram, specializācija būvniecībā)
  • vismaz 3 gadu pieredze darba vadībā līdzīgā amatā
  • zināšanas par tehnoloģijām un būvmateriāliem
  • papildu priekšrocība būs sertifikāts santehnikas specialitātē
  • iespēja doties komandējumos
  • spēja organizēt savu darbu un komandas darbu
  • komunikabilitāte, apzinīgums
  • spēja pieņemt lēmumus
  • autovadītāja apliecība B ketegorija

Uzņēmums piedāvā

  • oficiāla nodarbinātība uz darba līguma pamata
  • pievilcīga atlīdzības pakete
  • izmitināšanu organizē un apmaksā darba devēji
  • dienas nauda
  • nepieciešamie darba instrumenti
  • darbinieku atbalsts visas sadarbības laikā
  • darbs pie interesantiem projektiem un turpmākas profesionālās izaugsmes iespējas

Ja jūs interesē mūsu piedāvājums, nosūtiet mums CV ar detalizētu darba pieredzes aprakstu, diplomu un ieteikumiem

Darba sludinājuma numurs
#246971

Место нахождения:
Германия
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная
Брутто-зарплата: От 12.5 €/ч До уплаты налогов
Окончание конкурса:
17 января 2021 г.
Добавлено:
18 декабря 2020 г.

Посмотреть всё

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 12.5 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 17. janvāris
Ievadīts:
2020. gada 18. decembris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!