https://www.cvmarket.lv/176724

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #176724

Brokastu šefpavāri/-es Rīgā (STEIDZAMI)

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Starptautiskā darba vietā vai darba vietās Rīgā.

Mēs meklējam pieredzējušus, apmācītus, profesionāļus, kuri zina, kā pareizi pagatavot brokastu olas - Benedict, Florence, olu kulteni, apceptas olas, omletes un vārītas olas - vai arī, Tu esi tikko beidzis pavāru skolu vai arī esi ieguvis savas zināšanas un pieredzi praktiskā darbā. Tu uzzināsi visu par starptautiskām un angļu brokastīm.

Tu tiksi apmācīts darbā un varēsi saņemt neto algu 6-800,00 EUR, kā arī, dalīties ar savu pieredzi. Tikai no Tavas attieksmes ir atkarīga Tava turpmākā attīstība! Godīga un taisnīga samaksa par padarīto!

- Protams, jo vairāk Tu strādā, jo vairāk pelni, bet darba vieta mudina Tevi arī pienācīgi izmantot brīvdienas!

Šajā darbā Tev būs jārunā angļu un latviešu valodā.

Process: Tavs CV un pavadvēstule (kur Tu pamato savu pieredzi un to, kāpēc Tev vajadzētu būt vienam no komandas!). Ideālā gadījumā, angļu valodā - iesācējiem, latviešu valodā, bet pēc tam angļu valodā. Tev nepieciešamas angļu valodas zināšanas, vismaz, pamatlīmenī! Intervija notiek angļu valodā, iespējams, arī latviešu valodā.
Nebaidies – mēs Tev palīdzēsim, ja vien Tu esi atbilstošs kandidāts!
Lūdzu, pasteidzies! :)

JA VARI KĀDU IETEIKT: ja Tu ieteiksi mums kādu savu draugu / radinieku / citu personu Latvijā / Lietuvā / Igaunijā, kas uzsāks un turpinās šo darbu, Tu vinnēsi vai nu "romantiskas vakariņas diviem" mūsu partneru restorānā Rīgā vai varēsi izvēlēties itāļu pārtikas produktus! KANDIDĀTA pieteikums: Https://www.prime.lv/en/candidate-hunt

Laipni lūdzam PRIME personāla atlasē! www.prime.lv

P.S. Vēlāk var būt vajadzīgi viesmīļi / viesmīļles, uz daļēju vai pilnu slodzi, kuri runā angļu valodā un atvērti izaicinājumiem!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#176724
Tu piesakies uz:
Brokastu šefpavāri/-es Rīgā (STEIDZAMI)
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!