Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #210950

Бухгалтер

Наименование организации скрыто
Рига
Объявление истекло

Grāmatvedis/-e

Описание работы

  • Проверка и регистрация транспортных и таможенных документов в программу 1C:8.

  • Экспорт банковских выписок в 1С.

  • Формирование отчетов по дебиторской и кредиторской задолженности.

  • Заполнение путевых листов.

Требования к кандидату

  • Образование – бухгалтерский учет или финансы.

  • Опыт работы в должности бухгалтера не менее 3 лет.

  • Знание программы 1С Торговля и Склад; Бухгалтерия (версия 8.0 и выше).

  • Отличные навыки работы в MS Office.

  • Хорошее владение латышским, русским и английским языками.

Фирма предлагает

  • Стабильный доход (брутто 1000 EUR).

  • Договор сроком до 30.06.2021.

  • Время работы: 9.00-18.00.

Darba apraksts

  • Transporta un muitas dokumentu parbaude un reģistrēšana programmā 1C:8.
  • Bankas maksājumu ievadīšana programmā 1C.
  • Debitoru un kreditoru pārskatu sastādīšana.
  • Ceļazīmju noformēšana.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība grāmatvedībā vai finansēs.
  • Vismaz 3 gadi pieredze grāmatvedībā.
  • 1C Noliktava-Tirdzniecība; Grāmatvedība zināšanas (versija 8.0 un augstāka).
  • Ļoti labas prasmes darbā ar MS Office programmām.
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu atalgojumu (bruto 1000 EUR).
  • Darba līgums ar termiņu līdz 2021. gada 30. jūnijam.
  • Darba laiks: 9.00-18.00.

Darba sludinājuma numurs
#210950

Место нахождения:
Рига
Вид работы:
полная занятость
Дополнительная информация:
постоянная или по договору
Брутто-зарплата: 1000 €/мес До уплаты налогов
Окончание конкурса:
19 октября 2020 г.
Добавлено:
6 октября 2020 г.

Посмотреть всё

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs
Alga: 1000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 19. oktobris
Ievadīts:
2020. gada 6. oktobris

Skatīt visu

You are applying to:
Бухгалтер
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!