Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Būvdarbu vadītājs/-a (gan Rīgā, gan Valmierā)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Uzņēmumam attīstoties, meklējam būvdarbu vadītāju Rīgā un Valmierā.

Darba pienākumi:

  • darba vadīšana būvniecības objektā;
  • sekot līdz darba kvalitātei;
  • pieņemt atbildīgus lēmumus;
  • organizēt būvmateriālu piegādi;
  • pildīt būvniecības objekta dokumentus;
  • sekot līdz uzņēmuma vadības prasībām;
  • piedalīties būvsapulcēs.

Prasības kandidātiem

  • pieredze būvobjekta vadībā.

  • piedāvājam darbu ļoti strauji augošā uzņēmumā, kas darbojas pilna cikla būvniecībā;
  • bruto atalgojums 1700-2500 eur.

Darba vieta pieejama gan Rīgā, gan Valmierā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#189241

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1700 - 2500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 22. novembris
Ievadīts:
2018. gada 24. oktobris

SIA "Plastik" ir būvuzņēmums, kas būvē, remontē un renovē ar augstu kvalitāti, gan dzīvojamās mājas, ciematus, industriālās ēkas un individuālus objektus, turklāt par konkurētspējīgām cenām. Īpašu uzmanību veltot maksimālam komfortam un ārējām estētiskām iezīmēm, arhitektūras un plānošanas darbu gaitā.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir augstas kvalitātes, bet galvenais - uzticamas celtniecības pakalpojumu sniegšana, kuri atbilst mūsu esošo un nākamo klientu vēlmēm un vajadzībām. Mūsu speciālistiem ir liela pieredze un prasme celtniecības jomā.

Skatīt visu