Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Būvdarbu vadītājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • plānot darbu veikšanu,
  • kontrolēt tehnoloģisko procedūru ievērošanu objektā,
  • vadīt savu darba komandu,
  • regulāri kontaktēties ar klientiem par būvdarbu gaitu un kvalitāti.

Prasības kandidātiem

  • pabeigta vai iesākta izglītība būvniecībā vai tehniskajā sfērā,
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas,
  • ļoti labas angļu valodas zināšanas būvdarbu vadīšanai ārvalstīs,
  • pieredze būvniecības darbos,
  • iespēja regulāri ceļot gan Latvijā, gan ārpus tās,
  • vēlēšanās apgūt jaunākās būvniecības metodes un tehnoloģijas

Mēs piedāvājam interesantu un stabilu darbu ar atalgojumu, kas bieži pārsniedz Ls 1000 (neto), darba auto, mobilo tālruni, PC, iespēju doties komandējumos un strādāt kopā ar zinošiem speciālistiem un draudzīgiem kolēģiem.

Darba sludinājuma numurs
#24214