2023-04-13 14:47:21

Būvinspektors/-e

CVMarket.lv klients
No 1200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Preiļu novada pašvaldība aicina darbā būvinspektoru uz noteiktu laiku.

Galvenie darba pienākumi:

  • pārzina un kontrolē novada teritorijā veicamo būvdarbu atbilstību normatīvo aktu prasībām;
  • organizē būvprojektu pieņemšanu ekspluatācijā;
  • piedalās izsoļu (konkursu) organizēšanā, būvniecības piedāvājumu dokumentācijas sagatavošanā objektiem;
  • piedalās iesniegto būvprojektu izskatīšanā un akceptēšanā;
  • konsultē un sniedz informāciju ar amata pienākumu izpildi saistītos jautājumos.

Prasības kandidātiem

  • atbilstoša speciālā apliecība par būvniecības kontroles tiesībām, kā arī būvinženieru savienības izdots profesionālais kvalifikācijas sertifikāts
  • normatīvo aktu pārzināšana būvniecības un arhitektūras jomā;
  • spēja noformēt dokumentus atbilstoši lietvedības būvniecības, pilsētplānošanas un teritoriālās plānošanas jomas normatīvo aktu prasībām;
  • spēja metodoloģiski pareizi atrast, analizēt un piemērot tiesību normas;
  • izteikta analītiskā domāšana, augsta atbildības sajūta, spēja organizēt savu darbu un strādāt komandā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, informācijas sistēmām.

Uzņēmums piedāvā

 Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un dinamisku darbu;
  • darba algu 1200 EUR (pirms nodokļu nomaksas).

Iesniedzamie dokumenti:

  • pieteikuma vēstule;
  • dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes apraksts (CV);
  • izglītību un tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Dokumentus ar norādi "Pieteikums uz būvinspektora amatu" lūdzam iesniegt līdz 2020. gada 12. martam Preiļu novada apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā (1.stāvā), kabinets Nr.103, Raiņa bulvārī 19, Preiļos, vai elektroniski.

Papildu informācija pa tālruni: 29481795

Darba vietas adrese: Raiņa bulvāris 19, Preiļi, Preiļu novads, LV5301

Iesniedzot pieteikumu un tam pievienotos dokumentus, pretendents apliecina, ka piekritis sludinājuma noteikumiem un fiziskas personas datu apstrādei. Pamatojoties uz Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantu Preiļu novada pašvaldība informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šo atlases norisi un iepriekš minēto personas apstrādes pārzinis ir Preiļu novada pašvaldība.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".