Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Ceha strādnieki/-ces

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 181816

Darba sludinājuma numurs

181816

Darba apraksts

Starptautisks uzņēmums SIA Baltic Zinc Technics, kas specializējies tērauda konstrukciju virsmu apstrādē ar karstās cinkošanas metodi, aicina darbā ceha strādniekus ražošanas nodaļā.

Darba pienākumi: šķirot, montēt, komplektēt, apstrādāt detaļas un izstrādājumus, sakārtot metāla produkciju.

Prasības kandidātiem

• augsta atbildības sajūta;
• labas saskarsmes spējas;
• spēja organizēt savu darbu.
• angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

• Piedāvājam dinamisku darbu ražošanas uzņēmumā un labu, ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas.
• Atalgojums - no 850 EUR bruto.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikumu!
Kontakttālrunis: 27878100.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 4. aprīlis
Ievadīts:
2018. gada 6. marts
Bruto alga bruto:
No 850 EUR mēnesī

SIA Baltic Zinc Technics - starptautisks uzņēmums, kas specializējies tērauda konstrukciju virsmu apstrādē ar karstās cinkošanas metodi.