Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ceha strādnieks/-ce

CVMarket.lv klients
Jelgava

Darba apraksts

Darbs karstās cinkošanas cehā, saistīts ar metāla izstrādājumu apstrādi, tai skaitā smagumu celšanu (uzkarināšanu uz platformām un noņemšanu), darbs ar slīpmašīnu un vīli.

Prasības kandidātiem

  • Jābūt labā fiziskā formā, bez muguras problēmām, gatavam strādāt intensīvā tempā, ātri apgūt jaunas iemaņas.
  • Meklējam darbiniekus uz ilglaicīgu termiņu, jābūt gatavam strādāt arī virsstundas un brīvdienās (dubultā samaksa).

Uzņēmums piedāvā

  • Konkurētspējīgu algu.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Darbu 2 maiņās (7.00-15.30, 15.30-24.00), mainoties ik pa nedēļai.

Atrodamies Aviācijas ielā 18e, Jelgavā.
Mūsu mājas lapa www.znmetals.lv

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#176635