Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ceļojumu konsultante/s

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Klientu konsultēšana
  • Ceļojumu, biļešu, vīzu, apdrošināšanu dokumentācijas kārtošana
  • Darbs rezervācijas sistēmā (tai skaitā Amadeus)
  • Darbs ar mājas lapu
  • Piedāvājumu sagatavošana un nosūtīšana
  • Sarakste ar ārzemju partneriem (viesnīcas, tūrisma kompānijas, muzeji u.c.)

Prasības kandidātiem

  • Lieliskas iemaņas tūrisma produkta pārdošanā
  • Pozitīva attieksme pret darbu, labas komunicēšanas prasmes, spēja ātri orientēties mainīgos apstākļos
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MC Office) un biroja tehniku
  • Vēlama darba pieredze tūrisma nozarē ne mazāk kā gadu
  • Rezervēšanas sistēmas Amadeus pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Biznesa valodas prasme - sarakstei ar partneriem
  • Valodu prasmes ( latviešu valoda – dzimtā vai labā līmenī, krievu – teicami, angļu – sarunvalodas līmenī)

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku darbu stabilā kompānijā
  • Apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties,semināri, dienesta komandējumi
  • Darbu draudzīgā, profesionālā kolektīvā
  • Izaugsmes un karjeras iespējas
  • Konkurētspējīgu atalgojumu balstītu uz individuālo sniegumu un citiem projektiem
  • Pilna laika darba dienu, pilsētas centrā no plkst. 10.00 – 18.00, no pirmdienas līdz piektdienai (vasaras periodā – sestdienās pēc grafika)

Darba sludinājuma numurs
#164323