Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Ceļojumu konsultante/s

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 164323

Darba sludinājuma numurs

164323

Darba apraksts

• Klientu konsultēšana
• Ceļojumu, biļešu, vīzu, apdrošināšanu dokumentācijas kārtošana
• Darbs rezervācijas sistēmā (tai skaitā Amadeus)
• Darbs ar mājas lapu
• Piedāvājumu sagatavošana un nosūtīšana
• Sarakste ar ārzemju partneriem (viesnīcas, tūrisma kompānijas, muzeji u.c.)

Prasības kandidātiem

• Lieliskas iemaņas tūrisma produkta pārdošanā
• Pozitīva attieksme pret darbu, labas komunicēšanas prasmes, spēja ātri orientēties mainīgos apstākļos
• Labas iemaņas darbā ar datoru (MC Office) un biroja tehniku
• Vēlama darba pieredze tūrisma nozarē ne mazāk kā gadu
• Rezervēšanas sistēmas Amadeus pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību
• Biznesa valodas prasme - sarakstei ar partneriem
• Valodu prasmes ( latviešu valoda – dzimtā vai labā līmenī, krievu – teicami, angļu – sarunvalodas līmenī)

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

• Interesantu, dinamisku darbu stabilā kompānijā
• Apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties,semināri, dienesta komandējumi
• Darbu draudzīgā, profesionālā kolektīvā
• Izaugsmes un karjeras iespējas
• Konkurētspējīgu atalgojumu balstītu uz individuālo sniegumu un citiem projektiem
• Pilna laika darba dienu, pilsētas centrā no plkst. 10.00 – 18.00, no pirmdienas līdz piektdienai (vasaras periodā – sestdienās pēc grafika)

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 25. maijs
Ievadīts:
2016. gada 27. aprīlis

Tūrisma kompānija "Ozolciems Tūre" jau 20 gadus ieņem stabilu vietu tūrisma tirgū. Mēs organizējam dažāda veida ceļojumus. Viens no galvenajiem mūsu darbības virzieniem ir grupu ceļojumu organizēšana ar autobusu, kā arī ar lidmašīnu. Mēs rūpējamies par saviem klientiem, kā arī par mūsu nelielo, profesionālo un draudzīgo kolektīvu. Gada laikā mēs palīdzam vairākiem tūkstošiem ceļot gribētājiem īstenot savus sapņus un doties pēc krāšņiem iespaidiem pa visu pasauli. Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti no ceļojumiem atgrieztos laimīgi un atpūtušies. Tāpēc jau daudzus gadus mūsu firmas devīze ir nemainīga un t.i. "Novēlam Jums izjust patiesas vēstures aromātu, izbaudīt kultūras šedevrus un redzēt pasauli mūzikas un mīlestības gaisotnē!"