Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Ceļojumu konsultants/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

- konsultācijas un jaunu klientu piesaiste;
- ceļojumu meklēšana un pārdošana;
- individuālu un grupu ceļojumu programmu izstrāde (darījumu sarakste, cenu aprēķins);
- tūrisma pakalpojumu rezervēšana;
- dokumentu sagatavošana un noformēšana;
- rēķinu sagatavošana un to apmaksas kontrole;
- pārskatu sastādīšana;

Prasības kandidātiem

- augstākā izglītība;
- valodu zināšanas (latviešu, krievu, angļu);
- attīstīta, pareiza runa un rakstība; pārliecība komunikācijā ar klientu;
- enerģiskums, komunikabilitāte, rūpīgums;
- prezentabls izskats;
- pārliecinošas prasmes strādāt ar datoru;
- spējas ātri mācīties;
- vēlme strādāt un labi pelnīt.

Uzņēmums piedāvā

- pilnībā aprīkotu darba vietu;
- interesantu un dinamisku darbu Rīgas centrā;
- darba algu un tās izaugsmes perspektīvu;
- sociālās garantijas;
- rezervēšanas sistēmu lietošanas apmācību (ceļojumi, apdrošināšana);

Perspektīviem un darbā ieinteresētiem menedžeriem, darba procesā mēs piedāvājam papildus iespējas:
- apmācība Amadeus aviobiļešu rezervēšanas sistēmas lietošanā;
- tematiskie semināri, prezentācijas;
- infotūres;
- starptautisku izstāžu apmeklējums.

Lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli ar fotogrāfiju uz e-pastu vita(at)gullivertravel.lv.

Darba sludinājuma numurs
#128748

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 25. jūnijs
Ievadīts:
2012. gada 11. jūnijs

Tūrisma kompānija aicina pieteikties tūrisma menedžeri darbam pilnu darba dienu.

Skatīt visu