Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ceļojumu un transporta pakalpojumu darbinieks

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Apkalpot un konsultēt klientus

Prasības kandidātiem

  • vidējā vai augstākā izglītība specialitātē
  • latviešu, angļu, krievu valodas zināšanas
  • komunikabilitāte, precizitāte un prasme strādāt kolektīvā

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu un radošu darbu draudzīgā kolektīvā
  • praktiskā darba pieredzi un profesionālo izaugsmi
  • padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu

Cita informācija

Pieteikumu un CV sūtīt līdz 1.septembrim:
SIA „Rīgas Tūrisma Aģentūra”
Aspazijas bulvāris 24, Rīga, LV-1050
Tālr. 7509671, Fax. 7509675
e-pasts: rta@rta.lv

Darba sludinājuma numurs
#14311

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 1. septembris
Ievadīts:
2006. gada 7. augusts

Piedāvājam darba vietas vienā no pasaules progresīvākajām nozarēm - tūrismā

SIA „Rīgas Tūrisma Aģentūra” Eiropas Sociālā Fonda projekta „Darba prakšu vietu nodrošināšana jauniešiem bezdarbniekiem” ietvaros meklē jauniešus vecumā no 18-24 gadiem specialitātēs:

Skatīt visu