Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

CNC frēzēšanas centra operators/-e

CVMarket.lv klients
Igaunija

Darba apraksts

Meklējam uzņēmumam "MDC Max Daetwyler Eesti AS" Igaunijā
CNC frēzēšanas centra operatoru.

Galvenie darba uzdevumi:

  • operēšana ar CNC frēzēšanas centru Uniport un griezējinstrumentu iestatīšana (vadības sistēma Siemens);
  • mašīnbūves konstrukciju apstrāde un kontrole atbilstoši rasējumiem.

Prasības kandidātiem

  • ir apzinīgs un precīzs;
  • ir ar tehnisku izglītību mehānikas nozarē;
  • ir ar iepriekšēju darba pieredzi darbā ar CNC frēzēšanas galdiem (programmēšanas prasmes nav nepieciešamas);
  • ir gatavs strādāt pamatojoties uz grafiku.

Piedāvājam interesantu darbu starptautiskā ISO sertificētā uzņēmumā, atbalstošu kolektīvu, lētāku ēdināšanu un sportošanas iespējas, kā arī dzīvesvietu. CNC frēzēšanas operatoram piedāvājam neto algu 7,10-8,60 eiro stundā, kam tiek pieskaitīti 10% par maiņu darbu.

Darbavietas adrese ir Silde 5, Lasnamäe rajons, Tallina, Igaunija.

Lai kandidētu, nosūtiet savu CV angļu vai krievu valodā. Papildus informācija: +372 6055 556, www. daetwyler.com

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#176664