Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

CNC inženieris/-e – operators/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

CAD detaļu un mezglu modelēšana un rasējumu sagatavošana ražošanai;
Ražošanas apstrādes tehnoloģijas sagatavošana un pielāgošana;
Instrumentu, materiālu pielāgošana un pasūtīšana;
CAM programmēšana, CNC darba galda operēšana.

Prasības kandidātiem

Darba pieredze CNC precīzu metāla detaļu apstrādē;
Vēlama darba pieredze metālapstrādes inženiera/-es vai/un tehnologa/-ģes amatā;
Vēlamas prasme darbā ar MasterCAM vai citām CAM tehnoloģiju programmām;
Prasme darbā ar CAD projektēšanu un dizainēšanu;
Labas latviešu, krievu un tehniskās angļu valodas prasmes;
Augsta atbildības sajūta, precizitāte un inovatīva attieksme pret darbu un jaunu tehnoloģiju apgūšanu.

Uzņēmums piedāvā

Ļoti interesantu darbu jaunā un perspektīvā uzņēmumā;
Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas;
Radošu darbu un interesantus projektus;
Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas;
Sākotnējā darba vieta: Jelgava (vēlāk Rīga).

Cita informācija

SIA I-Work Latvia
Tērbatas iela 32
Rīga, LV-1011
Tālr. 67278806, mob. 27848464
E-pasts: zaiga@i-work.lv

Darba sludinājuma numurs
#55701

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 28. jūnijs
Ievadīts:
2010. gada 28. maijs

I-Work Latvia klients ir jauns tehnoloģisko inovāciju uzņēmums, kas nodarbojas ar bezpilota lidaparātu kompozītu platformu ražošanu un tirdzniecību. Uzņēmuma darbībai attīstoties, aicina savā komandā

Skatīt visu