Данная вакансия архивирована.

Но у нас для Тебя есть тысячи других новых вакансий !

Новые вакансии
Номер вакансии #210564

Cтоляр-мебельщик

Наименование организации скрыто
Рига
Объявление истекло

Mēbeļu ražošanas galdnieks/-ce

Описание работы

Мебельному производству специализирующемся нa изготoвлении корпусной мебели по индивидуальным заказам, трeбуeтcя на постоянную работу столяр-мебельщик.

График работы: полный рабочий день, понедельник-пятница, 8.00 - 17.00

Требования к кандидату

  • стаж  не менее 5 лет;

  • опыт работы на станках- знание технологических процессов;

  • умение работать с различными материалами (ламинат, мдф, шпон, массив, пластик).

Фирма предлагает

  • Зарплата от 1000 EUR.

  • Место работы: Brīvības iela 201 k.19, Rīga.

Darba apraksts

Mēbeļu ražošanas uzņēmums, kas specializējas korpusa mēbeļu izgatavošanā pēc individuālā pasūtījuma, aicina darbā mēbeļu ražošanas galdnieku.

Darba grafiks: pilna darba diena, pirmdiena-piektdiena, 8.00 – 17.00

Prasības kandidātiem

  • vismaz 5 gadu darba pieredze;
  • darba pieredze ar darba galdiem;-  tehnoloģisko procesu pārzināšana;
  • prasme strādāt ar dažādiem materiāliem (lamināts, MDF, finieris, ciets, plastikāti).

Uzņēmums piedāvā

  • Darba alga no 1100 EUR.
  • Darba vieta: Brīvības iela 201 k.19, Rīga.

Darba sludinājuma numurs
#210564