Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Darba aizsardzības speciālists/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Organizēt obligāto veselības pārbaužu veikšanu (sagatavošana, izsniegšana, periodiskuma ievērošana, rekomendēto pasākumu ievērošana un organizēšana).

  • Piedalīties darbinieku darba aizsardzības apmācībā un instruktāžā.

  • Asistēt darba vides iekšējās uzraudzības veikšanā un darba vides risku novērtēšanā.

  • Veikt darba vietu apsekošanu, kontrolēt darba aizsardzības prasību ievērošanu Lidostā.

  • Sadarbībā ar Lidostas darba aizsardzības speciālistiem uzturēt un pilnveidot darba aizsardzības sistēmu.

  • Veikt citus pienākumus darba aizsardzības jomā.

Prasības kandidātiem

  • 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība darba aizsardzībā vai kompetenta speciālista sertifikāts, var būt pēdējā kursa students.

  • Valodu zināšanas: latviešu - augstākajā līmenī (C2) angļu - sarunvaloda, rakstītprasme.

  • Vēlama vismaz 1 gada pieredze darba aizsardzības jomā, pieredze darba vides risku novērtēšanā.

  • Pieredze normatīvo aktu izstrādē.

  • Labas prasmes darbā ar datoru (MS Word, Excel, Outlook, Power Point).

  • Plānošanas un lēmumu pieņemšanas prasmes.

  • Iniciatīva; analītiska domāšana; komunikabilitāte; spēja strādāt komandā un sadarboties; precizitāte.

  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.

Uzņēmums piedāvā

  • Amatalga EUR 1045,00 (pirms nodokļu nomaksas).
  • Darba līgums uz noteiktu laiku (~1,2 gadi).
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Veikals darbiniekiem – preces ar īpašām atlaidēm.

Pieteikšanās līdz 22.07.2020.

Līdz 29.07.2020. sazināsimies ar nākamās kārtas pretendentiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207982

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: No 1045 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 22. jūlijs
Ievadīts:
2020. gada 15. jūlijs

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu