https://www.cvmarket.lv/136191

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #136191

Darba aizsardzības speciālists

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

  • Mēs sagaidām, ka tu kontrolēsi uzņēmuma darba un vides aizsardzības politikas īstenošanu Lattelecom grupā, risināsi darba vides aizsardzības un ugunsdrošības jautājumus uzņēmuma struktūrvienībās saskaņā ar LR un uzņēmuma normatīvajiem aktiem, veiksi instruktāžas un darba vides risku novērtēšanu, saskaņā ar LR un uzņēmuma normatīvajiem aktiem, nodrošināsi savā atbildībā esošās struktūrvienības ar nepieciešamajiem darba un vides aizsardzības un ugunsdrošības normatīvajiem dokumentiem.


Prasības kandidātiem

  • Lai to panāktu, Tev jābūt iegūtai augstākai izglītība Darba aizsardzības jomā, vēlamai pieredzei darba aizsardzības jomā būvniecības un/vai ražošanas nozarē, zināšanām par LEK 025 energostandartu, spējai pieņemt patstāvīgus lēmumus un uzņemties atbildību, datorprasmēm lietotāja līmenī un B kategorijas autovadītāja apliecībai.


Uzņēmums piedāvā

  • Mēs piedāvājam kļūt par vienu no IT&T nozares vadošā un pieredzes bagātākā uzņēmuma darbinieku, ikdienu pavadīt dinamiskā darba vidē pa visu Latvijas teritoriju, atsaucīgus un profesionālus kolēģus, iespēju profesionāli pilnveidoties un attīstīties.


Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.


Darba sludinājuma numurs
#136191

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 15. marts
Ievadīts:
2013. gada 5. marts

CV MARKET klients

Mēs strādājam, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Mēs vienlīdz atbildīgi izturamies un rūpējamies par katru iekšējo un ārējo klientu. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar Lattelecom.

Mēs runājam klientam saprotamā valodā. Mūsu pakalpojumi un iekšējie procesi ir vienkārši un ikvienam saprotami. Tie ir veidoti, izprotot cilvēku vajadzības.

Mēs pildām dotos solījumus un darbojamies ilgtermiņā, tāpēc klienti un darbinieki uz mums var paļauties. Mūsu pakalpojumi ir stabili. Mēs esam vienmēr sasniedzami.

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Darba aizsardzības speciālists
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!