Pieejamie pakalpojumi

Izcel savu CV

CV Market vortālā darba devēji katru dienu tūkstošiem reižu meklē CV datu bāzē. Atkarībā no norādītiem meklēšanas parametriem, var tikt atrasti 20, bet citos gadījumos pat vairāk – no 200 līdz 3000 dažādu CV. Pirmajā gadījumā, ja meklēšanas rezultāts nebija liels, CV caurskatīšanā darba devējiem nebūs grūti izskatīt katru CV. Bet ja rezultātā izskatīšanai tiek piedāvāti simti vai tūkstoši CV? Ja Jūsu CV netiks pamanīts, Jūs varat palikt bez potenciālās darba vietas, bet darba devējs – bez laba darbinieka Jūsu personā. Kā pievērst darba devēja uzmanību tieši Jūsu CV?

Tagad ir iespēja izcelt Jūsu CV citu vidū. Ar pakalpojuma SMS-Bold palīdzību, Jūs padarīsiet savu CV darba devējam pamanāmāku.

Nosūtot SMS uz numuru 1897 ar Jūsu lietotāja ID numuru un CV numuru, ievadot to pēc atslēgas vārda "CVM3", piemēram, ja Jūsu lietotāja numurs ir 12345 un CV nr. ir 48291, sūtiet SMS - CVM3 12345 48291, Jūsu CV tiks izcelts ar trekno druku nedēļas garumā. Tas nozīmē, ka meklējot CV atbilstošā kategorijā, darba devējs izcelto CV redzēs citā krāsā un CV īpašniekam ir lielākas izredzes tikt uzaicinātam uz interviju.

CV var izcelt tikai sadaļā "Mans CV Market", atzīmējot to aktīvo CV, kuru vēlaties izcelt.

Atgriezties sadaļā "Mani CV"

Meklēšanas aģents

Meklēšanas aģents atlasīs sludinājumus pēc Taviem norādītajiem kritērijiem un nosūtīs tos uz Tavu e-pastu.

Motivācijas vēstule

Velti laiku tam, lai uzrakstītu profesionālu motivācijas vēstuli. Tā var palīdzēt Tev tikt pie kārotā darba!

VIP darba piedāvājumi