Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Darbu vadītājs/-a

CVMarket.lv klients
Norvēģija

Darba apraksts

Mēs savai komandai aicinām pievienoties būvdarbu vadītāju darbam Norvēģijā/Zviedrijā.

Prasības kandidātiem

No kandidāta sagaidām:
1) Pieredzi koka karkasa māju montāžā un būvniecībā.
2) Labas angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski.
3) Iespēja regulāri doties komandējumos (mēneša grafiks: 3 nedēļas ārvalstīs un 1 nedēļa Latvijā).
4) Labas komunikācijas un saskarsmes spējas.
5) Labas organizatoriskas spējas un lietvedības spējas.
6) MS Office zināšanas labā lietotāja līmenī.
7) Vēlami kontakti ar apakšuzņēmēju/strādnieku komandām.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
1) Stabilu un ļoti labu algu vienmēr laikā (no 2500,- EUR/mēn. uz rokas).
2) Apmaksātus ceļa izdevumus un labiekārtotu dzīvesvietu ārvalstīs.
3) Darbu starptautiskā uzņēmumā ar ļoti interesantiem projektiem.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#176999