Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Datora operators/-e

CVMarket.lv klients
Smiltenes novads

Darba apraksts

SIA "Firma Madara’89", viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, piedāvā darbu datora operatoram (-ei) vairumtirdzniecības noliktavā Mazā Jaunā ielā 12, Smiltenē.

Galvenie darba pienākumi:

    • ienākošo/izejošo pavadzīmju apstrāde;
    • veikalu pasūtījumu pieņemšana un apstrāde.

    Prasības kandidātiem:

      • vidējā vai vidējā speciālā izglītība;
      • labas iemaņas darbā ar datoru (noliktavas uzskaites programma);
      • spēja ātri uztvert informāciju un adekvāti reaģēt;
      • precizitāte;
      •  vēlama pieredze līdzīgā darbā.

      Piedāvājam:

        • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā;
        • Darba laiku maiņās;
        • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas;
        • Stabilu un regulāru atalgojumu no 4.50 EUR/h (bruto).

        CV lūdzam sūtīt ar norādi – datora operators SMILTENĒ.

        Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208488