Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Datormākslinieks(-ce)/dizainers(-e)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 22783

Darba sludinājuma numurs

22783

Darba apraksts

* Poligrāfijas produkcijas dizaina izstrāde un konstruēšana atbilstoši klienta vēlmēm un prasībām
* Piedāvāt radošus risinājumus atbilstoši klientu prasībām
* Veicināt uzņēmuma produktu pārdošanu
* Veicināt ilgstošas attiecības ar uzņēmuma klientiem

Prasības kandidātiem

* Atbilstoša izglītība
* Pieredze poligrāfijas produkcijas dizainā, vai arī cita veida konstruēšanā/dizainā
* Teicamas iemaņas darbā ar datoru un programmām Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw un
* Spēja strādāt patstāvīgi un organizēt savu darbu atbilstoši uzņēmuma prasībām
* Precizitāte un augsta atbildības sajūta
* Labas latviešu un labas krievu valodas zināšanas, vēlams - angļu/vācu valodas zināšanas
* Vēlme radoši realizēties iekļaujoties radošā kolektīvā;

Uzņēmums piedāvā

* Pastāvīgu interesantu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
* Profesionālās pilnveides iespējas
* Elastīgu darba grafiku
* Labus darba apstākļus
* Interesantu un dinamisku darbu draudzīgā radošā kolektīvā
* Atalgojumu atbilstošu ieguldītajam darbam

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV ar norādi "Dizainers" uz e-pastu jelena@veiters.lv vai pa faksu: 7994419

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 5. maijs
Ievadīts:
2007. gada 10. aprīlis

Tipogrāfija „VEITERS korporācija” ir pilna cikla poligrāfijas uzņēmums, kas tika dibināts 1995. gadā un jau vairāk nekā desmit gadus veiksmīgi darbojas Latvijas un Eiropas poligrāfijas tirgū. Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas ražošanas produkcijas spektru - sākot no pašas idejas līdz gatavās produkcijas izveidei.
Sakarā ar uzņēmuma darbības paplašināšanos, SIA „VEITERS korporācija” aicina pievienoties: