Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Datorservisa speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Datortehnikas servisa speciālistam.
Darba pienākumos ietilpst Servisa klientu atbalsts darbā ar biroja programmatūru (Windows OS & Office kā arī Win Server).
Datortīklu izveide un uzturēšana, routeru uzstādīšana un konfigurēšana.
Datoru komplektēšana un remonts.
Kā arī citi pienākumi, kas saistīti ar datortehnikas servisu.

Prasības kandidātiem

Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība (vēlams IT nozarē).
Augsta atbildības sajūta un precizitāte, uz klientu orientēta attieksme.
Pieredze datorsistēmu administrēšanā, datoru komplektēšanā un WAN/LAN tīklu ierīkošanā.
Spēja patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt darbu.
Svešvalodu zināšanas (angļu un krievu tehniskās literatūras lasīšanai).
B kategorijas autovadītāja apliecība, nepieciešams savs auto, ko var izmantot darba vajadzībām.
Lūdzam norādīt vēlamo atalgojumu.

Labu atalgojumu + prēmijas par piesaistītajiem klientiem un pārdoto datortehniku.
Sociālās garantijas.
Apmaksātu mobilo telefonu un automašīnas amortizāciju.
Jaukus darba biedrus.

Cita informācija

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz: darbs@norge.lv vai kandidēt caur CV Market sistēmu

Darba sludinājuma numurs
#9388

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 9. janvāris
Ievadīts:
2005. gada 4. novembris

Norge Datorsistēmas - uzņēmums, kas nodarbojas ar programmatūras izstrādi, konsultēšanu, datoru komplektēšanu, biroja tehnikas un programmatūras tirdzniecību, servisu un apkopi, izsludina konkursu uz sekojošām vakancēm:

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!