Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

DATORSISTĒMU UN DATORTĪKLU ADMINISTRATORS/-E

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • nodrošināt informācijas sistēmu un tehnoloģiju infrastruktūras attīstību;
  • veidot un pārvaldīt datortīklu, nodrošināt un pilnveidot tīkla drošības sistēmas;
  • uzstādīt, uzturēt un pārraudzīt datortehniku un programmatūru;
  • pieslēgt un pārraudzīt tīkla drukas un daudzfunkciju iekārtas;
  • uzstādīt un pārraudzīt datorus sabiedrības struktūrvienībās;
  • konsultēt un sniegt tehnisko palīdzību informācijas tehnoloģiju resursu lietotājiem;
  • nodrošināt datu aizsardzību, garantējot datu integritāti un aizsardzību, izveidojot datu rezerves kopēšanas sistēmu kontroles procedūru un nodrošināt tās regulāru izmantošanu;
  • nodrošināt nepārtrauktu un drošu Sabiedrībā izmantojamo informācijas sistēmu darbību;
  • piedalīties normatīvo aktu izstrādē informācijas tehnoloģiju jomā.

Prasības kandidātiem

  • augstāko, profesionālo vai vidējo speciālo izglītību IT jomā (var būt pēdējo kursu students);
  • vismaz 3 gadu darba pieredzi informācijas sistēmu ieviešanā un ekspluatācijā;
  • pieredzi MS Windows, MS Windows Server un Linux (SUSE, Debian) operētājsistēmu uzstādīšanā un administrēšanā;
  • pieredzi Miscrosoft SQL Server un PostgreSQL uzstādīšanā un administrēšanā;
  • izpratni par TCP/IP tīklu protokoliem un tīklu uzbūves principiem;
  • pieredzi sistēmu monitoringā un darbā ar tīklu aprīkojumu;
  • augstu atbildības izjūtu, spēju patstāvīgi pieņemt lēmumus, analizēt situācijas un tās novērtēt;
  • pozitīvu attieksmi pret darbu, kārtīgumu, disciplinētību un precizitāti;
  • labas tehniskās angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos.

Priekšrocības tiks dotas pretendentiem ar:
  • pieredzi BASH un Ruby skriptu rakstīšanā;
  • pieredzi programmēšanā citās programmēšanas valodās;
  • pieredzi darbā ar konfigurāciju pārvaldības sistēmām (puppet, chef);
  • ieguldījumiem atvērtā koda programmatūrā;
  • B kategorijas autovadītāja apliecību.

Mēs piedāvājam: motivējošu atalgojumu, radošu darbu, profesionālās pilnveides un apmācības iespējas, draudzīgu kolektīvu un sociālās garantijas.

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš: līdz 08.04.2015. (ieskaitot), elektroniski nosūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: vakances(at)lau.lv.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#154969