Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Datortīklu inženieris

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Datortīklu instalēšana un konfigurēšana;
  • TCP/IP datortīklu plānošana un veidošana;
  • Rūteru konfigurēšana un programmatūras testēšana;
  • Problēmu detektēšana un novēršana;
  • Klientu konsultēšana.

Prasības kandidātiem

  • Pabeigta vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Pieredze darbā ar UNIX/Linux un TCP/IP datortīkliem;
  • Latviešu un angļu valodas zināšanas.

  • Saistošu darbu un darba rezultātiem atbilstošu atalgojumu.

Cita informācija

CV un pieteikumus lūdzam sūtīt uz darbs@mt.lv vai pa faksu 7317701. Informāciju par uzņēmumu lūdzam skatīt www.mikrotik.com

Darba sludinājuma numurs
#1384

Sludinājums publicēts līdz:
25 oktobris 2003
Ievadīts:
26 septembris 2003

Mikrotīkls, SIA

Perspektīvs un strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar bezvadu datortīklu iekārtu un programmatūras izstrādi un izplatīšanu.

Skatīt visu