Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Datu ievades operators/-e

Darba apraksts

  • dokumentu apstrādāšana
  • datu ievadīšana HORIZON programmā
  • preču pasūtījumu pieņemšanu un pavaddokumentu apstrāde
  • preču pavadzīmju pārbaudīšana - rēķinu esamība un atbilstība programmā HORIZON dokumentu izveidotajam reģistram
  • darbs ar skaidras naudas norēķiniem un kases aparātu

Prasības kandidātiem

  • Pieredze līdzīgā amatā;
  • ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (pieredze darbā ar HORIZON programmu tiks uzskatīta par priekšrocību) Latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta

  • Dinamisku, stabilu un interesantu darbu vienā no lielākajām izplatītāju kompānijā Latvijā;
  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu;
  • Draudzīgu kolektīvu;
  • Apmācības un izaugsmes spējas.
  • Darba laiks maiņās.

CV sūtīt uz e-pastu: konig(at)konig.lv

Darba sludinājuma numurs
#140231

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 4. augusts
Ievadīts:
2013. gada 4. jūlijs

AS "KONIG DISTRIBUTION" ir viena no lielākajām tirdzniecības izplatītāju kompānijām Latvijā. Visā pasaulē plaši pazīstamu tirdzniecības marku ražotāju pārstāvis, kompānija piedāvā kvalitatīvas patērētāju atzītas pārtikas, sadzīves ķīmijas, kosmētikas un saimniecības preces.