Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Datu ievades operators

CV MARKET klients

Darba apraksts

- Klientu pasūtījumu apstrāde noliktavas programmā;
- Pasūtījumu pavaddokumentu sagatavošana;

Prasības kandidātiem

- Labas iemaņas darbā ar datoru;
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;

- Darbu strauji augošā uzņēmumā un stabilu atalgojumu un sociālās garntijas
- Datu operatoriem darbs maiņās (14:00 - 22:00)

Cita informācija

Lūdzam sūtiet Jūsu pieteikuma vēstuli un CV: SIA “Park MV”, Personāldaļa Rīga, Buļlu iela 43/45, LV-1067, fakss:7790130, e-mail: office@parkmv.lv.

Darba sludinājuma numurs
#16792

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 220 - 300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 25. novembris
Ievadīts:
2006. gada 24. oktobris

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 120 darbinieki.

Skatīt visu