Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Datu ievades operātors (uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Darba apraksts:

  • saņemto rēķinu un pavadzīmju apstrāde, datu atbilstības pārbaude un apstiprināšana, datu ievade uzņēmuma sistēmā;
  • pārdošanas materiālu uzskaites un kustības dokumentācijas nodrošināšana;
  • sarakste ar kolēģiem un neskaidru jautājumu risināšana;
  • asistēšana kolēģiem;

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:

  • augsta līmeņa precizitāte un spēja koncentrēties kā arī atbildība par uzticētā darba kvalitatīvu un laicīgu izpildi;
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • labas iemaņas darbā ar datoru: excel un word, pieredze darbā ar programmu Navision tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • spēja ātri apgūt jaunu datora programmu lietošanu;
  • pozitīva attieksme pret darbu un prasme strādāt komandā;
  • iespēja strādāt pilnu darba slodzi;

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • darbu uz noteiktu laiku (18 mēneši)
  • dinamisku, interesantu, atbildīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā ar pasaulē zināmiem parfimērijas un kosmētikas zīmoliem;
  • labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus;
  • papildināt esošās, kā arī apgūt jaunas prasmes un iemaņas;

Interesentiem lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli (ar norādi uz vakanci), lūdzu sūtiet uz e-pasta adresi: birojs(at)kristiana.lv

Informēsim tikai izvēlētos kandidātus !

Darba sludinājuma numurs
#160153