Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Datu un pasūtījumu apstrādes speciāliste/-s

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 166866

Darba sludinājuma numurs

166866

Darba apraksts

  • Apstrādāt un koriģēt klientu pasūtījumus
  • Operatīvi sagatavot visa veida pavaddokumentus pasūtījumu izsniegšanai
  • Kontrolēt pasūtījumu izpildi
  • Operatīvi darboties ar vairākām programmām un datu bāzēm

Prasības kandidātiem

  • Labas saskarsmes spējas
  • Operativitāte un precizitāte darbu izpildē
  • Prasme sadarboties un vēlme strādāt komandā
  • Spēja efektīvi plānot un organizēt savu darbu
  • Iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā
  • Teicamas latviešu un krievu valodu zināšanas
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, it sevišķi ar MS Excel, MS Outlook, u.c.)

  • Apmācību darba vietā, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai
  • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • Ērtu darba vietu
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Veselības apdrošināšanu

Lūdzam sūtīt Jūsu CV un motivācijas vēstuli ar norādi "datu un pasūtījumu apstrādes speciāliste/-s" uz e-pasta adresi office@multipack.lv līdz 2016.gada 26.augustam
Informācijas konfidencialitāti garantējam!

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti atlases otrajā kārtā!

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
Konfidencialitāte garantēta.

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Mārupes novads
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2016. gada 26. augusts
Ievadīts:
2016. gada 12. augusts

SIA MULTIPACK (www.multipack.lv) ir viens no vadošajiem Baltijas uzņēmumiem iepakojuma materiālu tirdzniecībā. MULTIPACK produkcija ir pārstāvēta tādās nozarēs kā pārtikas un nepārtikas ražošana, HoReCa, lauksaimniecība, kokapstrāde u.c. MULTIPACK ietilpst Polipaks uzņēmumu grupā, kas specializējas iepakojuma materiālu ražošanā un izplatīšanā Baltijas un Eiropas valstīs, kā arī Krievijā.

Saistībā ar uzņēmuma paplašināšanos MULTIPACK aicina pievienoties komandai!