Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Debitoru kontrolieris (uz 1/2 slodzi līdz 2014.gada aprīlim)

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Pārzināt uzņēmuma debitoru parādus.
* Sekot līdzi debitoru parādu maksājumu termiņiem.
* Veikt visas nepieciešamās darbības, kas veicinātu parādu piedziņu (telefonu zvani, atgādinājuma vēstuļu sagatavošana, sadarbība ar uzņēmuma pārdošanas nodaļu darbiniekiem)
* Sadarboties ar inkaso kompānijām parādu atgūšanā.
* Patstāvīgi analizēt datus. Gatavot atskaites uzņēmuma vadībai.

Prasības kandidātiem

* Pilnīga izpratne par debitoru uzskaiti.
* Pieredze parādu piedziņas procesos tiks uzskatīta par priekšrocību.
* Analītiska domāšana.
* Vēlme sasniegt labus darba rezultātus.
* Spēja analizēt datus un patstāvīgi organizēt savu darbu.
* Teicamas iemaņas darbam ar datoru (MS Office)
* Labas valodu zināšanas (latviešu, krievu)

Uzņēmums piedāvā

* ½ darba slodzi
* Bruto darba samaksu 200 LVL
* Iespēju veidot savu darba karjeru starptautiskā uzņēmumā
* Mūsdienīgus darba apstākļus
* Veiksmīgas sadarbības gadījumā iespēju darbu turpināt.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#142103

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: 200 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 6. oktobris
Ievadīts:
2013. gada 17. septembris

SIA “Latvian Snacks” ir PepsiCo International kompānijas uzņēmums, kas nodarbojas ar kartupeļu čipšu Lay’s, kukurūzas uzkodu Cheetos kā arī Pepsi dzērienu izplatīšanu Latvijā.
Uzņēmums Latvijā darbojas kopš 1995. gada, un šodien jau ieņem ievērojamu vietu Latvijas tirgū.

Skatīt visu