Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

DHL / Exel - Charlton, South London Noliktavās vajadzīgas PASŪTĪJUMU KOMPLEKTĒTĀJS /-ĀJS

CVMarket.lv klients
Lielbritānija

Darba apraksts

Aicinām pieteikties uz vakancēm DHL noliktavās (vieta – Charlton / ne tālu Londona ) vajadzīgas (-i) PASŪTĪJUMU KOMPLEKTĒTĀJS /-ĀJA - (ORDER PICKER ).

Izbraukšana 19 Septembī (Grupu satiek lidostā London Gatwick).

Darba Līguma termiņš - patstāvīgs (bet ne mazāk 6 men.). Darba pienākumi: supermārketu pasūtīto preču atlasi un komplektēšanu uzņēmuma noliktavā; uzskaitīt noliktavā novietotās preces.

Prasības kandidātiem

- Strādīgums, izturība;
- Pieredze nav nepieciešama, pilna apmācība tiks nodrošināta uz vietas darba;
- angļu valodas zināšanas (no 6-7 ar 10 ballu sistēmu);

- alga no 5,52 ang.marc./stundā līdz 11,00 ang.marc./stundā; pēc pārbaudes laika vidēji no 7,50 ang.marc./stundā;
- Darba apģērbu tiks nodrošināti;
- Dzīvošanas vieta tiks nodrošināta no 75ang.marc./ned., ieskaitot visus komunālos maksājumus un atņemama no darba algas (priekšapmaksa par 2 nedēļas);

Cita informācija

Tavi izdevumi: Mūsu aģentūras administratīvas izdevumi, kas saistīti ar darbiekārtošanas Lielbritānijā pakalpojuma sniegšanu - 85Ls! (Licence N75 nva.lv); biļete no 80Ls - Ryainair.com airBaltic.com; kabatas naudas - no 250 Ls.

Vai tevi tas interesē?
Informācija pa tālruni: 28 244 225 Mihails / vai pēc elektroniskā pasta adreses - mihails@workinuk.lv (subject: Charlton) / darba aģentūra – WorkinUK

На склад обслуживающий сеть супермаркетов DHL в Charlton /район Лондона, приглашаются КОМПЛЕКТОВЩИКИ/-ЦЫ ЗАКАЗОВ без опыта работы .
Выезд 19 Сентября (встречают в аэропорту London Gatwick). Постоянная работа (не меньше 6 месяцев). Обязанности: прием и размещение товара; комплектация заказов по накладным; работа со сканером.

Работодатель предлагает:
- Зарплата от 5,52 англ.фунт. в час до 11.00 англ.фунт.; после испытательного срока в среднем от £7.50 англ.фунт. в час ; в ночную смену бонусы;
- Проживание предоставляется от 75 англ.фунт. в неделю (предоплата за две недели вперед);

Требования к кандидатам:
- Трудолюбие, выносливость;
- Опыта работы – не требуется;
- Знание английского (от 6-7 по 10 бальной системе);

Расходы на поездку:
Административные расходы нашего агентства, связанные с оказанием услуги по трудоустройству в Великобритании - 85Латов. (Лицензия No75 www.NVA.lv); Авиабилеты (от 80Латов Ryainair.com airBaltic.com); Карманные деньги -от 150Латов;

Если тебя заинтересовала вакансия?
Звоните за дополнительной информацией 28 244 225 Михаил или пишите по адресу электронной почты mihails@workinuk.lv (subject: Charlton) / darba aģentūra – WorkinUK /

Darba sludinājuma numurs
#46599