Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Digitālā mārketinga speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

EHR radio grupa aicina pievienoties komandai digitālā mārketinga speciālistu/-i.

Mēs Tev uzticēsim:

  • Iesaisti mārketinga kampaņu izstrādē un realizācijā.
  • EHR digitālās platformas uzturēšanu un attīstīšanu (portāli, aplikācijas, Facebook, Instagram).
  • Digitālo kampaņu rezultātu analizēšanu
  • Tekstu izveidi komunikācijai digitālajā vidē.
  • Vizuālo materiālu izstrādi.

Prasības kandidātiem

Mums ir svarīgi, lai:

  • Tev patīk digitālais mārketings un Tu seko līdzi aktualitātēm šajā nozarē.
  • Tev ir izpratne un veiksmīga pieredze ar digitālās komunikācijas rīkiem (Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, Instagram Business).
  • Tev ir iemaņas grafiskā dizaina jomā.
  • Tev ir izcilas latviešu un labas krievu valodas prasmes.
  • Tu esi radoša, pašmotivēta un pozitīva persona.
  • Tu esi atbildīgs un uzticams komandas spēlētājs, uz kuru var paļauties.
  • Tu spēj risināt uzdevumus patstāvīgi un esi orientēts uz rezultātu.
  • Tu spēj ātri reaģēt, strādāt dinamiskā un mainīgā vidē.

  • Vērtīgu darba pieredzi ar mīlētāko radio zīmolu Latvijā (saskaņā ar BCM datiem, 2020).
  • Fiksētu konkurētspējīgu atalgojumu –  no 800 EUR pēc nodokļu nomaksas (neto).
  • Atbalstu, vērtīgas zināšanas un pieredzi.
  • Darbu dinamiskā, radošā, draudzīgā un patīkamā darba vidē.

Vai Tu esi gatavs/-a sasniegt vairāk kopā ar EHR radio grupu?

Nevilcinies, sūti savu CV un, galvenais, motivācijas vēstuli ar norādi "DIGITĀLĀ MĀRKETINGA SPECIĀLISTS"!

Darba sludinājuma numurs
#223184

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 800 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 30. novembris
Ievadīts:
2020. gada 24. novembris

EHR mediju grupas sastāvā ietilpst 3 radio stacijas – EHR (Eiropas Hītu Radio), EHR SuperHits un EHR Russkie Hiti, kā arī populārā funkcijām bagāta EHR aplikācija ar 20 mūzikas strīmiem.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!