Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Direktors

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

*Stratēģijas un biznesa plānu izstrādāšana sadarbībā ar uzņēmuma īpašniekiem;
*Uzņēmuma vadība ar mērķi realizēt ar uzņēmuma īpašniekiem saskaņotos uzdevumus un sasniegt izvēlētos mērķus.

Prasības kandidātiem

* Kopējais darba stāžs preču ražošanā un izplatīšanā ne mazāk kā 6 gadi, vadošā amatā ne mazāk kā 2 gadi;
* Vēlama darba pieredze alkohola produkcijas ražošanas un izplatīšanas sfērās;
* Vēlama pieredze uzņēmumā ar Rietumu menedžmenta sistēmu un produktu virzības tehnoloģijām;
* Teicamas zināšanas latviešu, krievu un angļu valodās;
* Augstākā izglītība: Business Administration, Management, Marketing;
* Ambiciozitāte un motivācija uz rezultāta sasniegšanu, ka arī personīgo izaugsmi;
* Prasme sasniegt nospraustos mērķus (uzrādīt piemērus);
* Prasme darboties ar Project Management instrumentiem;
* Prasme strādāt dinamiskā challenging vidē;
* Fiziska veselība bez kaitīgiem ieradumiem;
* IT competent
* Vēlamas atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem, telefonu nr., referencēm.

* Pārbaudes laiku uz 3 mēnesiem un līgumu uz 2 gadiem ar iespēju to pagarināt;
* Motivējošu un konkurētspējīgu atalgojumu;
* Iespēju kļūt par uzņēmuma līdzīpašnieku pie veiksmīgas līguma izpildes.

Cita informācija

Interesentiem lūdzu CV sūtīt pa faksu: 67214483 vai uz e-pastu: oleg.doroshenko@bplbrands.lv

Darba sludinājuma numurs
#38718
Tu piesakies uz:
Direktors