Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Dispečera palīgi/-dzes

CV MARKET klients

Informācija par darbu

Atrašanās vieta: Rīga
Darba amata apraksts: pilna slodze
Papildus informācija: pastāvīgs darbinieks

Alga: 650 - 820 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Ievadīts: 2020. gada 8. aprīlis
Sludinājums publicēts līdz:2020. gada 7. maijs

Darba apraksts

VUGD aicina darbā Operatīvās vadības pārvaldes Zvanu apstrādes un resursu vadības nodaļas dispečera palīgus Rīgā.

Amata pienākumi:

Pieņemt un izvērtēt vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura "112" zvanus un nepieciešamības gadījumā pāradresēt citiem dienestiem.

Prasības kandidātiem

Obligātās prasības kandidātiem:

Atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. un 7. panta prasībām:

  • kura ir Latvijas pilsonis;
  • kuras fiziskā sagatavotība un veselības stāvoklis atbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām;
  • kura nav sodīta par tīšu noziedzīgu nodarījumu, neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas, nav notiesāta par tīšu noziedzīgu nodarījumu, atbrīvojot no soda un, kura nav saukta pie kriminālatbildības par tīša noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, izņemot gadījumu, kad amatpersona ir saukta pie kriminālatbildības, bet kriminālprocess pret to izbeigts uz reabilitējoša pamata;
  • vecums no 18 līdz 40 gadiem;
  • vismaz vidējā izglītība;
  • vismaz B2 pakāpei atbilstoša valsts valodas prasme.

Prasmes:

  • vienas svešvalodas prasme saziņas līmenī;
  • labas komunikāciju prasmes.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un interesantu darbu;
  • mēnešalgu (EUR 650,00-820,00) un sociālās garantijas.

Vairāk informācijas varat atrast VUGD mājas lapā www.vugd.gov.lv/lat/aktualitates/vakances.

Par dispečera palīga vakancēm varat interesēties pa tālruni 67075972.

Pieteikties iespējams elektroniski uz e-pasta adresi cv@vugd.gov.lv, nosūtot savu CV un motivācijas vēstuli.

Darba sludinājuma numurs
#205731

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 7. maijs
Ievadīts:
2020. gada 8. aprīlis

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!