Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Dispečers/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 198477

Darba sludinājuma numurs

198477

Darba apraksts

Darba pienākumos ietilpst kravu transporta autovadītāju darba koordinācija un uzraudzība, sadarbība ar klientiem, organizējot kravu iekraušanas un izkraušanas gaitu, ekspeditora darba kontrole, statistikas pārskatu sagatavošana.

В обязанности входит: координация водителей, сотрудничество с клиентами, организация погрузки и разгрузки транспорта, контролирование работы экспедиторов, подготовка статистики для отчета.

Prasības kandidātiem

  • Dinamiska un pozitīva personība ar analītisko domāšanu un augstu atbildības sajūtu.
  • Krievu un angļu valodas zināšanas, lai ikdienā brīvi sazinātos un veiktu lietišķo saraksti.
  • Dāņu, norvēģu vai zviedru valodas zināšanas tiks izskatītas kā priekšrocība.
  • Darba pieredze ir vēlama, taču galvenais ir vēlme mācīties.

Требования к кандидатам:
  • Динамичная и положительная личность с аналитическим складом ума и чувством высокой ответственности
  • Знание русского и английского языков для повседневного общения и ведения деловой переписки.
  • Знание датского, норвежского и шведского будет рассматриваться как преимущество.
  • Опыт работы приветствуется, но главное желание обучаться.

Mēs piedāvājam darbu strauji augošā uzņēmumā, pieredzi darbā ar starptautiskiem klientiem, mūsdienīgu darba vidi un konkurētspējīgu atalgojumu.

Мы предлагаем работу в быстро развивающейся компании, опыт работы с международными клиентами, современные условия труда и конкурентоспособную зарплату.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Stopiņu novads
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 26. augusts
Ievadīts:
2019. gada 12. augusts
Alga:
800 - 1300 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas