Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Dispečers

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23274

Darba sludinājuma numurs

23274

Darba apraksts

Darbs uzņēmuma apakšnodaļā par dispečeru-dežurantu.
Darba pienākumos ietilpst: ienākošo telefona zvanu aokalpošana, reģistrācija un klientu apkalpošanas organizēšana vadoties pēc uzņēmumā noteiktiem priekšrakstiem,darbu izpildē nosūtot uzņēmuma mēhāniķus vai piesaistot līgumpartnerus un nepieciešamos pakalpojumu sniedzējus.
Organizēto darbu izpildes kontrole un reģistrācija.
Darba vieta atrodas Rīgā Raunas ielā un ir aprīkota ar datoru, sakaru centru , informācijas priekšrakstiem.
Piedāvājam darbu : 1) Dienas dispečers - Darba laiks no 9 līdz 18 darba dienās
2)Nakts dispečers - Darba laiki ir pēc saskaņota grafika no 18 līdz 22 un no 22 līdz 9, darba dienu vakaros un naktīs, brīvdienās un svētku dienās arī dienā no 9 līdz 18.

Prasības kandidātiem

*Iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanā
*Labas latviešu, krievu, angļu valodu zināšanas
*Prasme strādāt ar datoru
*Iniciatīva, komunikabilitāte

Uzņēmums piedāvā

*Atalgojums pēc nostrādāto stundu daudzuma
*Apmaksāti profesionālās kvalifikācijas celšanas pasākumi
*Karjeras iespējas

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV: faks 7513678 vai e-pasts: lamb.gd@inbox.lv

Informācija par darba sludinājumu

pilna slodze vai nepilna slodze, pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 18. maijs
Ievadīts:
2007. gada 18. aprīlis
Bruto alga:
No 250 līdz 500 LVL mēnesī

Diennakts tehniskā palīdzība Latvijas un ārzemju auto lietotājiem,tas ir auto evakuācija , tehniskā palīdzība novēršot nelielus auto defektus,durvju atvēršana atslēgu salūšanas un nozaudēšanas gadījumos, degvielas pievešana, riteņu remonts utt. un saistīto pakalpojumu (viesnīcas, prāmji, auto noma, apdrošināšana) organizēšana.