Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Drošības inspektors/e

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

-maiņas laikā organizēt un kontrolēt pakļautībā esošo darbinieku darbu saskaņa ar normatīvo aktu prasībām;
-veikt dienesta šaujamieroču, munīcijas un cita drošības inventāra izsniegšanu – pieņemšanu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai un iekšējo normatīvo aktu prasībām;
-kontrolēt apsargājamā objektā noteikto apsardzes režīmu un iekšējo normatīvo aktu ievērošanu;
-noteiktajā kārtībā ziņot atbildīgajiem darbiniekiem par atklātajā darbībām vai iespējamajiem riska faktoriem, kas apdraud uzņēmuma, klienta vai darbinieku drošību vai intereses.

Prasības kandidātiem

-augstākā vai vidējā speciālā izglītība;
-valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākās pakāpes prasībām;
-LR pilsonība;
-apsardzes sertifikāts;
-apliecība par kvalifikācijas pārbaudījuma nokārtošanu par šaujamieroču un lielas enerģijas pneimatisko ieroču aprites kārtību un prasmi rīkoties ar ieroci;
-precizitāte un augsta atbildības sajūta;
-spēja strādāt patstāvīgi, orientēties drošības tehnoloģijās, izvērtēt situācijas, noteikt prioritātes, pieņemt pareizus lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
-prasme strādāt ar datoru (MS Word, MS Excel) un biroja tehniku;
-prasme rīkoties ar apsardzes tehniskajiem līdzekļiem;
-spēja izvērtēt riska faktorus un nepieciešamos drošības pasākumus;
-praktiska darba pieredze līdzvērtīgos amatos tiesību sargājošās iestādēs, licencētās apsardzes firmās vai iestāžu iekšējās drošības struktūrās.

Uzņēmums piedāvā

- interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
- iegūt neatsveramu pieredzi;
- garantētu atalgojumu;
- sociālās garantijas;
- darba vieta Mārupē, Pasta sūtījumu šķirošanas kompleksā.

Cita informācija

CV un motivētus pieteikumus ar norādi "Drošības inspektors" līdz 2008. gada 08.augustam lūdzu sūtīt Personāla darbības daļas Personāla vadītājam Ziemeļu iela 10, Starptautiskā lidosta „Rīga”, Mārupes pag. Rīgas raj. LV – 1044, tel. 7608281 vai 7608261, e-pasts: agija.gailane@pasts.lv.

Lūdzam ievērot, ka par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz intervijām!

Darba sludinājuma numurs
#45030