Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

DZĪVOJAMO PLATĪBU ĪRES KONSULTANTI (-ES)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • jaunu un esošu nekustamo īpašumu objektu apsekošana, apstrāde, publicēšana, prezentēšana,
  • kontaktu nodibināšana un uzturēšana ar jaunajiem un esošajiem klientiem,
  • īres līgumu sagatavošana un parakstīšana, klientu konsultēšana,
  • darījumu procesu vadība, darījumu juridiskā noformēšana.

Prasības kandidātiem

  • Mērķtiecība, izcilas komunikācijas un saskarsmes spējas, pašpārliecinātība, pārliecināšanas prasme, radošums, enerģiskums, spēja nodibināt jaunus kontaktus, uzņemties iniciatīvu;
  • Pašdisciplīna, spēja patstāvīgi organizēt savu darba laiku, pieņemt lēmumus, augsta atbildības sajūta, precizitāte, neatlaidība, godīgums;
  • Spēja rast individuālus risinājumus, vēlme mācīties, stresa noturība, interese par nekustamiem īpašumiem;
  • Datorprasmes pārliecināta lietotāja līmenī;
  • Vidējā vai augstākā izglītība;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas - mutvārdos un rakstiski.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:
  • B kategorijas autovadītāja apliecība, personīgā automašīna;
  • Darba pieredze vai izglītība nekustamo īpašumu un/vai projektu vadības sfērā, pārdošanas un/vai mārketinga nozarē un/vai klientu apkalpošanas jomā.

Uzņēmums piedāvā

  • Kvalitatīvu bezmaksas apmācību;
  • Atsaucīgu, jaunu un draudzīgu kolektīvu;
  • Mūsdienīgu, sakārtotu un labi aprīkotu darba vidi;
  • Interesantu darbu augošā uzņēmumā Rīgas centrā;
  • Motivējošu konkurētspējīgu atalgojumu, neierobežotas peļņas iespējas;
  • Iespēju pilnveidoties, attīstīties un kļūt par profesionālu nekustamo īpašumu konsultantu.

Ir iespēja strādāt vakara maiņā:
Darbadienās no 18:00 līdz 21:00,
Sestdienās no 10:00 līdz 17:00,
Svētdienās no 12:00 līdz 16:00.

Darba sludinājuma numurs
#154678

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 16. aprīlis
Ievadīts:
2015. gada 16. marts

Nekustamo īpašumu uzņēmums “DT Globe” nodarbojas ar Latvijas nekustamo īpašumu objektu pārdošanu, izīrēšanu, kā arī sniedzam konsultācijas šajā jomā.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!