2023-04-13 14:47:21
E-Cosmetics, SIA

E-Cosmetics, SIA vakances

Uzņēmuma apraksts
827
Skatījumu skaits
SIA "E - Cosmetics" meklē kandidatūru uz pastāvīgo darbu
Darbu var saņemt Galvenais grāmatvedis/-e

Darba apraksts:
Uzņēmuma grāmatvedības procesa organizēšana atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām pilnā apjomā;
Darbs ar starptautisko auditoru kompānijām un FKTK;
Pārzināt un nodot atskaites EDS.

Prasības kandidātiem:
Augstākā izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā;
Vismaz 7 gadu iepriekšējā darba pieredze galvenā grāmatveža (-des) amatā;
Zināšanas LR grāmatvedības un nodokļu likumdošanā;
Pieredze VID un FKTK auditā pārbaudēs;
Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
Labas iemaņas darbā ar datoru MS Office vidē un ar grāmatvedības programmām (1C);
Augsta atbildības izjūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu;
Mērķtiecība, iniciatīva un spēja ātri rīkoties un pieņemt lēmumus;
Iepriekšēja pieredze grāmatvedībā finanšu institūcijā tiks uzskatīta par priekšrocību;
Labas komunikācijas spējas.

Mēs piedāvājam:
Darbu augošā, perspektīvā uzņēmumā;
Konkurētspējīgu atalgojumu;
Mūsdienīgus darba apstākļus;
Dinamisku un atbildīgu darbu draudzīgā kolektīvā;
Darba vietu centrā.

Pieteikumus ar CV, motivācijas vēstuli un algas indikāciju lūgums sūtīt uz e-pastu ar norādi “Galvenais grāmatvedis”.

Cita informācija:
Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases
kārtai.

Darbā stāšanās laiks:
ASAP – līdzko iespējams.