Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

E-tirdzniecības IT atbalsta vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

- apkopot, dokumentēt un komunicēt funkcionālās un nefunkcionālās biznesa prasības,
- risināt ar biznesu saistītos jautājumus un problēmas, programmatūras izstrādes un ekspluatācijas laikā,
- nodrošināt augstas kvalitātes analīzi kompleksā vidē,
- cieši sadarboties ar saistītajiem departamentiem un ārējiem partneriem,
- pārvaldīt IT darbus un to izmaksas,
- pieņemt pastāvīgus lēmumus un nodrošināt risinājumiem pievienoto vērtību,
- pārvaldīt un uzlabot e-tirdzniecības platformas darbību,
- sniegt tehnisku palīdzību ieinteresētajām personām par e-tirdzniecības platformu, tās pieejamību un citiem saistītajiem drošības jautājumiem.

Prasības kandidātiem

  • augstāko izglītību IT vai telekomunikācijās,
  • vismaz 2 gadu pieredzi programmatūras atbalsta, attīstības un biznesa analīzē,
  • labu izpratni par infrastruktūras arhitektūru,
  • pieredzi sistēmas uzturēšanā (programmatūra, infrastruktūra),
  • labu izpratni par IT pakalpojumu pārvaldības labo praksi (ITIL, ISO 20 000),
  • lieliskas angļu un latviešu valodas zināšanas, labas krievu valodas zināšanas,
  • izcilas analītiskās spējas, spēju strādāt patstāvīgi un risināt jautājumus, kas saistīti ar atbildības jomu,
  • spēju atrast vairākus iespējamos risinājumus problēmām un iesniegt tos vadībai,
  • stratēģisko un ilgtermiņa domāšanu, koncentrējoties uz kvalitāti un klientu apmierinātību,
  • lieliskas komunikācijas un prezentēšanas prasmes,
  • tehniskās zināšanas, lai atrisinātu ikdienas jautājumus, kas saistīti ar e
  • tirdzniecības platformas uzturēšanu.

Uzņēmums piedāvā

  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas,
  • darbu starptautiskā, dinamiskā uzņēmumā,
  • profesionālās attīstības un karjeras izaugsmes iespējas,
  • profesionālu un pieredzējušu kolēģu atbalstu,
  • veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada,
  • bezmaksas transportu no Rīgas centra un mikrorajoniem.

Darba sludinājuma numurs
#173435

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 14. jūlijs
Ievadīts:
2017. gada 8. maijs

Skatīt visu