2023-04-13 14:47:21

E-vaikala pārdevējs/a - konsultants/e - administrators/e

CVMarket.lv klients
No 650 €/mēn. Neto

Darba apraksts

Strauji augošs interneta veikals aicina darbā jaunu kolēģi - interneta veikala pārdevējs/a- konsultants/e - administrators/e.

Pienākumi:

  • Sortimenta administrēšana e-komercijas platformā.
  • Detalizēta preču aprakstu izveidošana, ievade, administrēšana.
  • Klientu un preču plūsmas apstrāde / komunikācija / izpilde.
  • Preču pasūtījumu izveide, piegādes un atlikumu kontrole.
  • Akciju plānošana, komunikācijas kanālu izveide / izpēte / analīze.
  • Atskaišu veidošana.

Prasības kandidātiem

  • Datorprasmes ļoti labā lietotāja līmenī.
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Komunikabla, pozitīva personība.
  • Atbildības sajūta, precizitāte un pozitīva attieksme pret darbu.
  • Iepriekšēja pieredze darbā interneta veikalā, vai tirdzniecībā / klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Darbu stabilā, strauji augošā uzņēmumā.
  • Lieliskus, zinošus, pozitīvus kolēģus.
  • Personiskās un karjeras izaugsmes iespējas.
  • Motivējošu, atalgojuma sistēmu.

Lūgums sūtīt CV sadaļā "Pieteikties".