Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Ekonomists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Izaicinājums! Nāc un piepildi sevi aizraujošā darbā - ieviest administratīvo vadības sistēmu un uzturēt to darba kārtībā.

Tavos pienākumos būs:

  • Sekot līdzi firmas rādītājiem - uzskaitīt, analizēt, interpretēt utt.
  • Sekot līdzi kolēģu rezultātiem, nepieciešamības gadījumā piedāvāt izmaiņas.
  • Iekšējā komunikācija, darba plānošana, organizēšana, procesu aprakstīšana.

Prasības kandidātiem

  • Meklējam uz rezultātu orientētu cilvēku, kas spēj loģiski un matemātiski domāt un rīkoties.
  • Disciplīnas ievērošana gan sev, gan māka pieprasīt no kolēģiem.
  • Tu proti apieties ar datoriem. Tev patīk grūti uzdevumi, kas dos personisko profesionālo gandarījumu.

Uzņēmums piedāvā

  • Kopīgi sasniegt mērķus.
  • Firmas panākumi būs arī Tavi panākumi.
  • Samaksa pēc rezultātiem.
  • Tu gribi mācīties visu laiku šajā informācijas laikmetā.
  • Piedāvājam bezmaksas apmācības, lai Tu kļūtu par īstu profesionāli.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182139

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 4. aprīlis
Ievadīts:
2018. gada 20. marts

SIA EMT (Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas) ir Latvijā plaši pazīstami procesu automatizācijas, regulēšanas, ražošanas efektivitātes uzlabošanas un vadības iekārtu projektēšanas jomā.

Skatīt visu