Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ekskavatorists/-e

CVMarket.lv klients
Vācija

Darba apraksts

EKSKAVATORA VADĪTĀJI (mini-ekskavators līdz 8 tonnas):

  • rakt kominikāciju tranšejas saskaņā ar plānu un instrukcijām (platumā līdz 0,5 m un dziļumā līdz 1,00 m);
  • nodrošināt lietošanā nodotā mini-ekskavatora tehniskā stāvokļa kontroli un ikdienas tehnisko apkopi.

PALĪGSTRĀDNIEKI:

  • optisko kabeļu un komunikāciju izbūve, tranšeju rakšanas darbi.

Prasības kandidātiem

  • ES pilsonība;

  • vismaz 1 gada pieredze un praktiskās iemaņas mini-ekskavatora vadīšanā;

  • A, B vai C traktortehnikas vadītāja apliecība (kādu no TR1; TR2; TR3; TR4).

Uzņēmums piedāvā

  • Darba vieta netālu no Hamburgas.

  • Ilgtermiņa darbu Vācijā ar iespēju braukt majās katru 5. nedēļu (apmaksā darba devējs).

  • Alga 12,55-13,55 EUR/h pirms nodokļu nomaksas.

  • Darbs Latvijas uzņēmumā, un tiek kārtots A1 sertifikāts.

  • Dzīvesvieta apmaksāta.

  • Pusdienu nauda dienā 8,60 EUR.

  • Labus darba apstākļus.

  • Veselības apdrošināšanu.

  • Darba drēbes no darba devēja (2x gadā).

  • Apmaksāts ceļš no dzīvesvietas līdz darbam.

Darba sludinājuma numurs
#209225