Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

EKSPEDITORS/-E

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • aktivitātes, kas saistītas ar produkcijas izplatīšanu un preču piegāde;
  • preču piegāde pasūtītājam atbilstoši preces pavaddokumentiem ( t.s. kravas a/m iekraušana un izkraušana;
  • pasūtījumu apstrāde;
  • pārdošanas komandas atbalsts;
  • tirdzniecības pārstāvju asistēšana;
  • darbs ar ikdienas dokumentāciju - pasūtījumiem, rēķiniem, atskaitēm un citiem pavaddokumentiem;
  • klientu atbalsts (nepieciešamas zināšanas par Castrol /BP produktiem);
  • Castrol/BP produktu prezentācija saskaņā ar zīmola noteikumiem;
  • uzņēmuma pozitīvā tēla uzturēšana.

Prasības kandidātiem

  • vēlama augstākā vai profesionālā izglītība;
  • B un C kategorijas vadītāja apliecība (vēlama arī E kategorijas vadītāja apliecība);
  • labas latviešu valodas zināšanas, krievu un angļu valoda – sarunvalodas līmenī;
  • zinošs Windows un MS Office operētājsistēmas lietotājs;
  • spēja patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu;
  • atbildības sajūta, precizitāte;
  • prezentācijas prasmes;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas organizatoriskās spējas;
  • pozitīva attieksme pret dzīvi.

Uzņēmums piedāvā

  • mūsdienīgu darba vidi un darba apstākļus;
  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • draudzīgu komandu un komandas atbalstu.

Cita informācija:

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.
CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Ekspeditors/e” lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: Kitija(at)balticoil.eu

Darba sludinājuma numurs
#135583

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 18. marts
Ievadīts:
2013. gada 18. februāris

Mentum Group ir Baltijas valstu uzņēmums, kas piedāvā Castrol un BP auto motoreļļas un smērvielas visās Baltijas valstīs.
Mentum uzņēmumam pieder ekskluzīvas tiesības pārstāvēt Castrol un BP zīmolus Baltijas valstīs, un uzņēmums veic dažādas aktivitātes, lai attīstītu Castrol un BP zīmolu Baltijas valstu tirgū.
Mentum uzņēmums ir ieviesis ISO 9001 standartus un seko līdzi Castrol HSSE noteikumiem, lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti, kā arī dažāda veida drošību attiecībā uz uzņēmuma darbiniekiem, kuri ir svarīga sastāvdaļa Castrol/BP biznesā.

Skatīt visu